Bit Komputer – sprzedaż i naprawa komputerów 2018-03-12T10:38:36+00:00

Opis

Bit Komputer – sprzedaż i naprawa komputerów 

BIT Komputer jest siecią sklepów multimedialnych i skupia wiodące sklepy w regionie warmińsko-mazurskim. Jesteśmy partnerem ogólnopolskiej sieci Alsen. Jako firma w branży IT istniejemy od 2001 roku. Od początku rozwijamy się bardzo dynamicznie umacniając swoją pozycję. W 2005 roku otworzyliśmy hurtownię komputerową w Mrągowie.

Motto „Profesjonalizm w najlepszej cenie” przyświeca naszym działaniom od samego początku. Staramy się zapewnić profesjonalną obsługę, oferować sprzęt najwyższej jakości – wszystko w najkorzystniejszej cenie. Dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach i stałemu podwyższaniu kwalifikacji pracowników jesteśmy w stanie wdrażać najnowsze technologie i zapewnić najkorzystniejsze kompleksowe rozwiązania, których Państwo oczekujecie.

Nasza firma proponuje Państwu bogaty wybór produktów multimedialnych, m. in. komputery, notebooki, telewizory LCD, sprzęt RTV, telefony komórkowe, akcesoria oraz materiały eksploatacyjne wszystkich liczących się i sprawdzonych producentów.